logo
logo

Restaurace

Vážení hosté,
naší snahou je nabídnout Vám speciality především české a evropské kuchyně s důrazem na čerstvost a kvalitu zpracování použitých surovin. Lákadlem je také velký salátový bufet s čerstvou zeleninou. Prostorná terasa, která je příhodně umístěna v klidné zóně města, poskytuje v teplých dnech mimořádně příjemné posezení. Nabízíme naše vynikající domácí limonády a ledové čaje, různé druhy piv - na čepu je Budvar (Budvar original, Budvar 33, Budvar Redix, Budvar tmavý ležák, Budvar nealko) a velký výběr tuzemských vín - Znovín Znojmo a rodinné Vinařství Zapletal. Samozřejmostí je výborná káva - Julius Meinl a naše nabídka palačinek, zmrzliny a zákusků.

Doporučujeme provést rezervaci stolu zde nebo na telefonním čísle 603 218 860.

Těšíme se na Vás

Jana Horková, Tomáš Horek a celý tým restaurace Pensionu Böhmerwald

Líbilo se Vám u nás a byli jste spokojeni? Udělejte radost Vašim blízkým, přátelům či obchodním partnerům darováním dárkového poukazu do naší restaurace nebo pensionu. Připravíme Vám voucher dle Vašeho přání.

Fotka pokoje Fotka pokoje Fotka pokoje Fotka pokoje Fotka pokoje Fotka pokoje Fotka pokoje Fotka pokoje Fotka pokoje Fotka pokoje Fotka pokoje Fotka pokoje Fotka pokoje Fotka pokoje Fotka pokoje