logo
hamburger menu

Pension

Pension Böhmerwald (založen v roce 1992) je umístěn v centrální části Železné Rudy mimo hlavní komunikaci u říčky Řezná. Ideální místo pro objevování krás Šumavy a Bavorského lesa - v létě pěšky, v sedle kola a v zimě na běžkách či na sjezdovkách. Prostě báječné místo na Šumavě! Železnorudsko je v současnosti významným střediskem turistického ruchu. Díky své velmi výhodné poloze nedaleko hranic s Německem (Velký Javor - pořadatel SP ve sjezdovém lyžování) představuje skvělé místo pro poznávání Šumavy a Bavorského lesa. Množství turistických a cykloturistických tras, upravených běžeckých stop a bezprostřední dostupnost kvalitních lyžařských areálů dělají z města a okolí ráj pro sportovce.
Pension poskytuje turistům, sportovcům i dalším návštěvníkům kvalitní zázemí - ubytování včetně úschovy kol a lyží, restauraci s terasou, výborně vybavené fitness centrum, konferenční místnost pro pořádání seminářů a školení a saunu. Nově vybudovaný prosklený výtah zajišťuje plně bezbariérový přístup. Velkou výhodu představuje i kvalitní vlakové a autobusové spojení na Klatovy, Plzeň a Prahu a také spojení s Bavorskem.

Fotka pokoje Fotka pokoje Fotka pokoje Fotka pokoje Fotka pokoje Fotka pokoje Fotka pokoje Fotka pokoje Fotka pokoje Fotka pokoje Fotka pokoje Fotka pokoje Fotka pokoje Fotka pokoje Fotka pokoje Fotka pokoje